LYNGAAFåtölj LYNGAA avtagbar klädsel beige tyg
Tygklädsel. Sitt- och ryggdyna i skum. Avtagbar klädsel. B84 x H89 x D89 cm
| Typ | Fåtölj |
|---|---|
| Material | Skum, LVL, PP (polypropylen), Plywood, Polyester |
| Material | Sits: Skum, LVL, Plywood, Polyester, Rygg: Skum, LVL, Plywood, Polyester, Armstöd: LVL, Plywood, Polyester, Ben: PP (polypropylen) |
| Ram | LVL, Plywood |
| Sits | Tyg: Polyester, Skummaterial: Polyeterskum, Skumdensitet: 15/22/50 kg/m³ |
| Ryggstöd | Tyg: Polyester, Skummaterial: Polyeterskum, Skumdensitet: 15/22 kg/m³ |
| Armstöd | Tyg: Polyester |
| Färg | Beige |
| Tillbehör | Avtagbart överdrag |
| Storlek monterad | Bredd: 84 cm, Höjd: 89 cm, Djup: 89 cm |
| Sitthöjd | 54 |
| Sittdjup | 51 |
| Monteringsanvisning | Omonterat |
| Storlek omonterad | Bredd: 85 cm, Längd: 87 cm, Höjd: 58 cm |
| Vikt | 26 kg |
| Max belastning | 110 kg |
| Max belastning per sits | 110 kg |
| Antal kolli | 1 |
| Miljö-och hälsointyg | FSC® Mix |
| Producent | JYSK A/S Sødalsparken 18, DK-8220 Brabrand JYSK.com |
Värd varenda krona
Fin fåtölj med fin färg, skön att sitta. Väl värd sitt pris. Bra led avtagbar klädesel
Namn: Rebecka
Precioso y estiloso
Sillón precioso, con mucho estilo y bien de precio
Namn: Cristina
Fauteuil
Je suis enchantée ! Ce fauteuil épuré est exactement ce que je cherchais de plus son prix est tout doux ;-)
Namn: Anex
Muy bonito
Medidas perfectas, diseño muy elegante. Calidad precio.
Namn: Olga
Fotelje Lyngaa
Fotelje su udobne, lepo izgledaju u prostoru. Boja je svetla bež, pešcana boja. Vidim da to mnogima dilema jer se ne može videti u prodavnici. Nije natur bela. Meni to savršeno odgovara. Navlaka je lepog tkanja, prijatna pod rukom, jastuci dobro napunjeni. Žao mi je što sam sličan trosed kupila kod konkurentske firme, a ne u jysku. Isporuka brza, profesionalna.
Namn: Nnc
Gode stoler
Gode å sitte i, lette å montere , genialt med trekk som kan taes av og vaskes i maskin
Namn: Hilde
Fijne stoel
Gemakkelijk in elkaar te zetten, goede prijs kwaliteit en zit lekker
Namn: Anne
När du handlar online på JYSK, finns det flera olika leveransalternativ att välja mellan.
Du kan få din order skickad till din lokala JYSK-butik eller direkt hem till dörren med hemleverans.
Click & Collect – kostnadsfritt
Med Click & Collect kan du reservera varor online och hämta upp dem i din lokala JYSK-butik. När du reserverar varor online kommer JYSK att bekräfta att din order är redo för upphämtning inom 30 minuter. Click & Collect är kostnadsfritt och du behöver inte betala dina produkter förrän du hämtar upp dem i butiken.
Köp online - hämta i butik – fri frakt
På JYSK.se hittar du ett bredare sortiment av varor.
Om du vill köpa ”ENDAST ONLINE” varor, kan du lägga en order och betala den på JYSK.se för att sedan hämta upp din order utan extra kostnad i din lokala JYSK-butik.
När din beställning är klar för upphämtning kommer du att bli kontaktad av JYSK. Observera att vissa produkter inte är tillgängliga med detta leveransalternativ på grund av produktens vikt eller förpackningsproblem.
Hemleverans av postpaket – se priserna här
När du handlar online, kan du alltid välja att få din beställning levererad hem till dig, till arbetsplatsen eller till ett annat ställe som passar dig. Våra postpaket skickas via PostNord.
Hemleverans av stora varor – se priserna här
När du handlar större och tyngre varor såsom madrasser, soffor eller andra typer av möbler, kan hemleverans vara att föredra. JYSK samarbetar med välkända och säkra fraktfirmor runt om i världen för att se till så att din leverans kommer fram i tid. Som kund kan du välja att få din beställning levererad till din trottoar/tomt eller köpa till inbärning vilket innebär att din beställning bärs in i det första rummet efter huvudentrén. Du kan välja mellan leverans till trottoaren eller inburen hemleverans till ett rum som du själv väljer.
Endast i butik
Vi är stolta över vårt stora sortiment online. Men ibland kan en specifik vara endast köpas via Click & Collect eller direkt i butik. I vanligaste fall handlar det om ömtåliga varor, utgående varor eller varor som endast sålts under en kortare tid.
Fraktkostnader
Läs mer om våra fraktkostnader.


