RAUMATrädgårdsbord RAUMA B90xL140 mörk sand
Trädgårdsbord med bordsskiva i mörk sandfärgad härdat glas. Matchande stomme och ben i pulverlackerat stål. W90 x L140 x H74 cm
Specifikationer
| Storlek monterad | Bredd: 90 cm, Längd: 140 cm, Höjd: 74 cm |
|---|---|
| Bordet höjd - golv tillllägsta kansten | 71 cm |
| Storlek omonterad | Bredd: 142 cm, Längd: 88 cm, Höjd: 9 cm |
| Vikt | 25,7 kg |
| Material | Ställning: Stål, Bordsskiva: Härdat glas, Ben: Stål |
| Möbeltassar | Polypropylen |
| Form | Rektangulär |
| Behandling | Pulverlackering skyddar metall mot slitage och rost. Pulverlackering är en process där man lägger ett skyddande lager av färgat pulver på metall. |
| Färg | Mörk sand |
| Underhållsfri | Ja |
| Monteringsanvisning | Omonterat |
| Underhåll | Underhållsfritt. Rengör med vatten och mild såpa. |
| Förvaring | Förvara inomhus under vintern |
| Producent | JYSK A/S Sødalsparken 18, DK-8220 Brabrand JYSK.com |
Betyg
Kerti asztal.
Tökéletes.
Namn: Andrea
Prachtige tafel
Prachtige tafel, komt overeen met de foto’s en gemakkelijk te monteren. Enige nadeel is dat 1 van de poten geen schroefdraad had. Gelukkig heb ik een handige man die dit heeft opgelost, maar anders is dit wel een uitdaging
Namn: Sanne
Terrassebord
Supert bord. Skar 10 cm av bena, så ble det super bord å ha stående ute til sofahjørne. …og billig.
Namn: Bjørn
Table de jardin
Tres belle table ,design Super qualité
Namn: Sophie
tavolo rauma
molto bello, solo presenta dei segni sul piano, tipo cerchietti , che si vedono controluce, probabilmente sono nella parte interna del vetro, perchè non vanno via in nessun modo. Comunque un po' delicato nella pulizia
Namn: nadia
Tuintafel
Een mooie tafel. Is makkelijk in elkaar te zetten. Wel jammer dat er her en der beschadigingen te zien zijn. Er zijn verschillende "kekjes" op de bovenkant van de tafel te zien. Hopelijk gaat dit niet beginnen roesten op lange termijn.
Namn: Bc
RAUMA
Najrađe bih Vam poslala sliku stola koji krasi moju terasu! Predivan!
Namn: Katarina Krajina
Flot stabilt havebord
Er super glad for vores nye havebord, det er flot og meget stabilt, så nu kan det godt blive sommer
Namn: IRENE
Tuintafel rauma
Prachtige tafel Makkelijk in elkaar te zetten hele luxe uitstraling. Erg blij mee
Namn: Moniek
Flot bord
Nem at samle, flot udseende og god pris
Namn: Lucia
Leverans
När du handlar online på JYSK, finns det flera olika leveransalternativ att välja mellan.
Du kan få din order skickad till din lokala JYSK-butik eller direkt hem till dörren med hemleverans.
Click & Collect – kostnadsfritt
Med Click & Collect kan du reservera varor online och hämta upp dem i din lokala JYSK-butik. När du reserverar varor online kommer JYSK att bekräfta att din order är redo för upphämtning inom 30 minuter. Click & Collect är kostnadsfritt och du behöver inte betala dina produkter förrän du hämtar upp dem i butiken.
Köp online - hämta i butik – fri frakt
På JYSK.se hittar du ett bredare sortiment av varor.
Om du vill köpa ”ENDAST ONLINE” varor, kan du lägga en order och betala den på JYSK.se för att sedan hämta upp din order utan extra kostnad i din lokala JYSK-butik.
När din beställning är klar för upphämtning kommer du att bli kontaktad av JYSK. Observera att vissa produkter inte är tillgängliga med detta leveransalternativ på grund av produktens vikt eller förpackningsproblem.
Hemleverans av postpaket – se priserna här
När du handlar online, kan du alltid välja att få din beställning levererad hem till dig, till arbetsplatsen eller till ett annat ställe som passar dig. Våra postpaket skickas via PostNord.
Hemleverans av stora varor – se priserna här
När du handlar större och tyngre varor såsom madrasser, soffor eller andra typer av möbler, kan hemleverans vara att föredra. JYSK samarbetar med välkända och säkra fraktfirmor runt om i världen för att se till så att din leverans kommer fram i tid. Som kund kan du välja att få din beställning levererad till din trottoar/tomt eller köpa till inbärning vilket innebär att din beställning bärs in i det första rummet efter huvudentrén. Du kan välja mellan leverans till trottoaren eller inburen hemleverans till ett rum som du själv väljer.
Endast i butik
Vi är stolta över vårt stora sortiment online. Men ibland kan en specifik vara endast köpas via Click & Collect eller direkt i butik. I vanligaste fall handlar det om ömtåliga varor, utgående varor eller varor som endast sålts under en kortare tid.
Fraktkostnader
Läs mer om våra fraktkostnader.


