BEDERDynbox BEDER B133xH61xD54 hårdträ
Rekommenderade varor
Dynbox i oljat FSC® hårdträ och galvaniserat stål. Med praktiskt, hydrauliskt lock. B133 x H61 X D54 cm
| Storlek monterad | Bredd: 133 cm, Höjd: 61 cm, Djup: 54 cm, Liter: 284 L |
|---|---|
| Storlek omonterad | Bredd: 134 cm, Längd: 55 cm, Höjd: 16 cm |
| Vikt | 28 kg |
| Möbeltassar | Polyetylen |
| Material | |
| Ram | Massiv eukalyptus |
| Sidor | Polypropylen, Massiv eukalyptus |
| Top | Galvaniserat stål |
| Innermått | Bredd:126 cm,Längd:46 cm,Höjd:49 |
| Tillbehör | Hydrauliskt lock |
| Behandling | Oljat, Pulverlackerad |
| Färg | Natur |
| Monteringsanvisning | Omonterat |
| Miljö-och hälsointyg | FSC® 100% |
| Underhåll | Behandla med träolja enligt bifogad anvisning. |
| Förvaring | Förvara inomhus under vintern |
| Användning | Utomhus |
| Producent | JYSK A/S Sødalsparken 18, DK-8220 Brabrand JYSK.com |
Snygg och prisvärd låda
Snygg och prisvärd låda
Namn: Anders Bylock
Dynlåda!
Jätte nöjd med lådan. Bra kvalité. Önskar att den var något större än vad den är därav 4 stjärnor!
Namn: Cherie
Fin och elegant
Dynboxen är väldigt fint och praktiskt, hade behövt en lite högre variant till sittdynorna dock. plåt toppen är utmärkt
Namn: AA
Beder dynbox
Jättebra dynbox, men skulle behöva ett spänne för att hindra att locket blåser upp
Namn: Stefan
dynbox
Jättebra kvalité till ett superbra pris har köpt 2st
Namn: Urban Lindberg
Izredno lep in praktičen zaboj.
Zaboj je izredno praktičen in primeren za zunanjo uporabo. Je tudi zelo lep. Nanj se lahko tudi vsedemo. Vanj spravimo veliko stvari, z lahkoto se odpira in zapira. Sestava zaboja je bila relativno lahka. Mogoče bi navodila bila malo bolj natančna in bolj pregledna. Pri sestavljanju potrebuješ vsaj še eno osebo.
Namn: Neža Bauman
Sandık
Maalesef ürün hatalı ve ayıplı geldi, kapak kısmı tam kapanmıyor ve demir kapağın ucunda üretim hatası var. Tekrar geri gönder yenisi gelsin, bekle al gel falan uğraşmak istemediğim için geri göndermedim. Ama kalitesiz ürün verilmesine şaşırdım. Bu markaya olan algım düştü.
Namn: Nedim
Putekasse
Virker veldig solid. Flott utseende som jeg elsker. Spent på flere års bruk. Oljet den med en gang som vi fikk beskjed om.
Namn: Lise Rønneberg
Coffre à coussins BEDER l133xH61xP54 bois dur
Félicitations pour la qualité de ce produit, sa présentation et préparation du montage, très claire et soignée. Veuillez féliciter l'entreprise d'origine (Vietnam)
Namn: Marc Hordies
Droga jak pireon ale wydaje się być warta swojej ceny.
Skrzynia elegancka i wysokiej jakości. Ostatecznie zdecydowałem się na zakup kolejnych.
Namn: Adam
JUTLANDIA - Utomhusliv på skandinaviskt sätt
Säkra en bekväm sommar med högkvalitativa JUTLANDIA®-trädgårdsvaror som kombinerar funktion och modern design till utmärkta priser.
Antingen du vill möblera trädgårdens soligaste hörna, få vardagsrummet att smälta ihop med uteplatsen eller skapa en storstadsoas på balkongen så har JUTLANDIA lösningen. Sortimentet inehåller klassisk design och verkliga sommarfavoriter, samtliga med en skandinavisk touch.
Många av trädgårdsmöblerna från JUTLANDIA är underhållsfria och i sortimentet hittar du också FSC®-certifierade trämöbler. Detta innebär att träet kommer från ett ansvarsfullt bedrivet skogsbruk som garanterar god miljö för både natur, djur och människor.
När du handlar online på JYSK, finns det flera olika leveransalternativ att välja mellan.
Du kan få din order skickad till din lokala JYSK-butik eller direkt hem till dörren med hemleverans.
Click & Collect – kostnadsfritt
Med Click & Collect kan du reservera varor online och hämta upp dem i din lokala JYSK-butik. När du reserverar varor online kommer JYSK att bekräfta att din order är redo för upphämtning inom 30 minuter. Click & Collect är kostnadsfritt och du behöver inte betala dina produkter förrän du hämtar upp dem i butiken.
Köp online - hämta i butik – fri frakt
På JYSK.se hittar du ett bredare sortiment av varor.
Om du vill köpa ”ENDAST ONLINE” varor, kan du lägga en order och betala den på JYSK.se för att sedan hämta upp din order utan extra kostnad i din lokala JYSK-butik.
När din beställning är klar för upphämtning kommer du att bli kontaktad av JYSK. Observera att vissa produkter inte är tillgängliga med detta leveransalternativ på grund av produktens vikt eller förpackningsproblem.
Hemleverans av postpaket – se priserna här
När du handlar online, kan du alltid välja att få din beställning levererad hem till dig, till arbetsplatsen eller till ett annat ställe som passar dig. Våra postpaket skickas via PostNord.
Hemleverans av stora varor – se priserna här
När du handlar större och tyngre varor såsom madrasser, soffor eller andra typer av möbler, kan hemleverans vara att föredra. JYSK samarbetar med välkända och säkra fraktfirmor runt om i världen för att se till så att din leverans kommer fram i tid. Som kund kan du välja att få din beställning levererad till din trottoar/tomt eller köpa till inbärning vilket innebär att din beställning bärs in i det första rummet efter huvudentrén. Du kan välja mellan leverans till trottoaren eller inburen hemleverans till ett rum som du själv väljer.
Endast i butik
Vi är stolta över vårt stora sortiment online. Men ibland kan en specifik vara endast köpas via Click & Collect eller direkt i butik. I vanligaste fall handlar det om ömtåliga varor, utgående varor eller varor som endast sålts under en kortare tid.
Fraktkostnader
Läs mer om våra fraktkostnader.


