STEINKJERTrädgårdsbox STEINKJER B155xH95xD81 svart
Trädgårdsbox i stål och konstrotting. Med praktiskt hydrauliskt lock. Inkl. vattentät förvaringsväska till trädgårdsdynor. Frostsäker. B155 x H95 x D81 cm
| Storlek monterad | Bredd: 155 cm, Höjd: 95 cm, Djup: 81 cm, Liter: 794,7 L |
|---|---|
| Storlek omonterad | Bredd: 90 cm, Längd: 157 cm, Höjd: 13 cm |
| Vikt | 27 kg |
| Möbeltassar | Polypropylen |
| Förvaringsväska | 100% polyester |
| Material | |
| Ram | Stål |
| Sidor | Konstrotting (polyetylen) |
| Top | Polypropylen, Konstrotting (polyetylen) |
| Innermått | Bredd:74 cm,Längd:149 cm,Höjd:89 |
| Tillbehör | Frostsäker, Hydrauliskt lock |
| Behandling | Pulverlackerad |
| Färg | Svart |
| Inklusiv | Vattentät förvaringsväska |
| Monteringsanvisning | Omonterat |
| Underhåll | Rengör med vatten och mild såpa. |
| Användning | Utomhus |
| Producent | JYSK A/S Sødalsparken 18, DK-8220 Brabrand JYSK.com |
Locket blåser hela tiden upp
En dynbox som ser fin ut, men saknar spärrlås som finns på tidigare modell. Vilket blir väldigt opraktiskt. Det är tråkigt att locket blåser upp hela tiden när det blåser ute, även om den står mot en vägg. Nu måste jag ha någon typ att tyngd på dynboxen för att locket inte ska åka upp när det blåser ute. Jysk tidigare modell på dynbox är så mycket bättre, detta är en sämre version.. Vilket är väldigt tråkigt. Jag hade hellre köpt en annan modell. För denna är bara omständig.
Namn: Karin
Trädgårdsbox
Så stor och bra box, får plats med både stora och många dynor
Namn: Maria
Rejäl dynbox
En rejäl dynbox som sväljer många dynor och kuddar och det bösta den håller tätt. Inga regndroppar åker genom. Den är hög så man behöver vara lång för att nå dynor längst ned i boxen.
Namn: Ia
Cena nieadekwatna do jakosci
Jak na taką cenę spodziewałam się wyższej jakości. Elementy są dobrze opisane, co ułatwia składanie, jednak finalnie złożenie było mocno utrudnione przez brak nagwintowan otworów z jednego boku. Przy mocowaniu klapy okazało się, że nie mogę zamocować zawiasów do głównej części skrzyni, bo w ogóle brakuje otworów. Musiałam ratować się spinaniem frytkami.
Namn: Joanna
Steinkjer hageboks
Litt for stor, vanskelig å nå ned til bunnen, angrer på kjøpet
Namn: Turid
heel mooi en heel fijn
zat snel in elkaar duidelijke handleiding
Namn: Vera
Mega
Richtig schön groß! Aufgebaut passte die Box gerade so durch die Türen durch, um sie nach draußen zu bringen. Aufbau war leicht. Die hydraulische Deckelöffnung erleichtert die Bedienung immens. Haptik und Optik super! Jetzt hoffen wir, dass sie der Witterung standhält.
Namn: Dani
úložný box
velka spokojnosť
Namn: Monika
Zadowolona
Polecam, towar zgodny z opisem na stronie sklepu.
Namn: Jolanta
Skrzynia ogrodowa
Szukałam dużej skrzynia która pomieściłaby wszystkie poduchy z kanapy ogrodowej i ta jest idealna. Ostatecznie przekonał mnie pokrowiec przeciwdeszczowy. Bardzo udany zakup. Jeżeli ktoś ma sporo miejsca i potrzebuje przepastnej skrzyni do przechowywania ten wybór będzie idealny.
Namn: Monika
När du handlar online på JYSK, finns det flera olika leveransalternativ att välja mellan.
Du kan få din order skickad till din lokala JYSK-butik eller direkt hem till dörren med hemleverans.
Click & Collect – kostnadsfritt
Med Click & Collect kan du reservera varor online och hämta upp dem i din lokala JYSK-butik. När du reserverar varor online kommer JYSK att bekräfta att din order är redo för upphämtning inom 30 minuter. Click & Collect är kostnadsfritt och du behöver inte betala dina produkter förrän du hämtar upp dem i butiken.
Köp online - hämta i butik – fri frakt
På JYSK.se hittar du ett bredare sortiment av varor.
Om du vill köpa ”ENDAST ONLINE” varor, kan du lägga en order och betala den på JYSK.se för att sedan hämta upp din order utan extra kostnad i din lokala JYSK-butik.
När din beställning är klar för upphämtning kommer du att bli kontaktad av JYSK. Observera att vissa produkter inte är tillgängliga med detta leveransalternativ på grund av produktens vikt eller förpackningsproblem.
Hemleverans av postpaket – se priserna här
När du handlar online, kan du alltid välja att få din beställning levererad hem till dig, till arbetsplatsen eller till ett annat ställe som passar dig. Våra postpaket skickas via PostNord.
Hemleverans av stora varor – se priserna här
När du handlar större och tyngre varor såsom madrasser, soffor eller andra typer av möbler, kan hemleverans vara att föredra. JYSK samarbetar med välkända och säkra fraktfirmor runt om i världen för att se till så att din leverans kommer fram i tid. Som kund kan du välja att få din beställning levererad till din trottoar/tomt eller köpa till inbärning vilket innebär att din beställning bärs in i det första rummet efter huvudentrén. Du kan välja mellan leverans till trottoaren eller inburen hemleverans till ett rum som du själv väljer.
Endast i butik
Vi är stolta över vårt stora sortiment online. Men ibland kan en specifik vara endast köpas via Click & Collect eller direkt i butik. I vanligaste fall handlar det om ömtåliga varor, utgående varor eller varor som endast sålts under en kortare tid.
Fraktkostnader
Läs mer om våra fraktkostnader.


