HJARUPKlädstång HJARUP beige
Rekommenderade varor
Stål. B120 x H165 x D50 cm
| Material | Stål |
|---|---|
| Ram | Stål |
| Färg | Beige |
| Storlek monterad | Bredd: 120 cm, Höjd: 165 cm, Djup: 50 cm |
| Monteringsanvisning | Omonterat |
| Storlek omonterad | Bredd: 53 cm, Längd: 124 cm, Höjd: 5 cm |
| Vikt | 5 kg |
| Max belastning | 24 kg |
| Instruktion | Fläckar kan tvättas bort med vatten |
| Producent | JYSK A/S Sødalsparken 18, DK-8220 Brabrand JYSK.com |
Toppen
Precis som beskriven, toppen. Enkel att montera.
Namn: Tilda
Toppen
Rekommenderar! Jätte fin i verkligheten och får plats med mycket kläder. Tveka inte att köpa den
Namn: Sara
Bästa köpet
Otroligt prisvärd och läcker klädstång.
Namn: Zelly
Hjarup
Lätt att sätta ihop, snygg och praktisk
Namn: Daniella
Funçāo_Qualidade/Preço
Excelente funcionalidade e estética.
Namn: Maria do Rosário Vida Alface
Monenlaiseen käyttöön
Isokokoinen, ajankohtainen muotoilultaan. Nopea kasata. Voi käyttää myös kyljellään (huopatossu alle). Tekstiilien tuuletukseen, vaatteiden säilytykseen, tai vaikka koristevalojen tai kasvien ripustukseen osana sisustusta.
Namn: Aada
Sooooo schön
Sehr filigran und sieht richtig trendy aus. Benutze ich um Sachen für Vinted zu fotografieren:)
Namn: Babsi
defekte Kleiderstange
Leider habe ich eine defekte Kleiderstange erwischt… :‘( Die zweite war super! :-)
Namn: Dimitra
Stalak za odjeću
Super stalak, zadovoljan sam, čvrst i lijepa boja.
Namn: Stalak
Υπέροχο
Παρά πολύ ωραία κατασκευή, εύκολη στην συναρμολόγηση και χωράει πολλά ρούχα.
Namn: Γιωτα
När du handlar online på JYSK, finns det flera olika leveransalternativ att välja mellan.
Du kan få din order skickad till din lokala JYSK-butik eller direkt hem till dörren med hemleverans.
Click & Collect – kostnadsfritt
Med Click & Collect kan du reservera varor online och hämta upp dem i din lokala JYSK-butik. När du reserverar varor online kommer JYSK att bekräfta att din order är redo för upphämtning inom 30 minuter. Click & Collect är kostnadsfritt och du behöver inte betala dina produkter förrän du hämtar upp dem i butiken.
Köp online - hämta i butik – fri frakt
På JYSK.se hittar du ett bredare sortiment av varor.
Om du vill köpa ”ENDAST ONLINE” varor, kan du lägga en order och betala den på JYSK.se för att sedan hämta upp din order utan extra kostnad i din lokala JYSK-butik.
När din beställning är klar för upphämtning kommer du att bli kontaktad av JYSK. Observera att vissa produkter inte är tillgängliga med detta leveransalternativ på grund av produktens vikt eller förpackningsproblem.
Hemleverans av postpaket – se priserna här
När du handlar online, kan du alltid välja att få din beställning levererad hem till dig, till arbetsplatsen eller till ett annat ställe som passar dig. Våra postpaket skickas via PostNord.
Hemleverans av stora varor – se priserna här
När du handlar större och tyngre varor såsom madrasser, soffor eller andra typer av möbler, kan hemleverans vara att föredra. JYSK samarbetar med välkända och säkra fraktfirmor runt om i världen för att se till så att din leverans kommer fram i tid. Som kund kan du välja att få din beställning levererad till din trottoar/tomt eller köpa till inbärning vilket innebär att din beställning bärs in i det första rummet efter huvudentrén. Du kan välja mellan leverans till trottoaren eller inburen hemleverans till ett rum som du själv väljer.
Endast i butik
Vi är stolta över vårt stora sortiment online. Men ibland kan en specifik vara endast köpas via Click & Collect eller direkt i butik. I vanligaste fall handlar det om ömtåliga varor, utgående varor eller varor som endast sålts under en kortare tid.
Fraktkostnader
Läs mer om våra fraktkostnader.


