Den nya Nordic Mood-kollektionen från JYSK låter dig få ett försprång på våren med blommönster och lugna vårfärger.

En kudde som dekoration och den quiltade filten FRESIA har vackra blommönster i grönt och blått. Det skapar en lugn vårkänsla som du kan värma dig med medan det fortfarande är kallt ute.

Den blommiga kuddens mjuka uttryck i kombination med den quiltade filten är vackra dekorationer inför våren. Den gröna golvvasen VILBERT är gjord av glas med en slagen yta som ger ett rustikt utseende. VILBERT kan stå ensam eller stylas med långskaftade blommor som sprider vårstämning.
Se även vår inköpares favoritdekoration

Med SAMUEL piedestalen kan du ge en höjd till din inredning. Det enkla uttrycket skapar elegans med sin ovala form. Med SAMUEL kan du höja dina växter från golvet utan att behöva fylla fönsterbrädan. Har du många växter går den att kombinera med andra piedestaler, så att du får plats med alla på ett kreativt och elegant sätt.
Produkterna kommer att finnas till försäljning i alla JYSK-butiker och på JYSK.se från och med den 24 januari 2023.