ARNUMBar stool ARNUM beige tyg/svart
| Material | PP (polypropylen), Plywood, Polyester, Polyetylenskum, Stål |
|---|---|
| Material | Sits: Plywood, Polyester, Polyeterskum, Rygg: Polyester, Polyetylenskum, Stål, Ben: PP (polypropylen), Stål |
| Ram | Stål |
| Sits | Tyg: Polyester, Skummaterial: Polyetylenskum, Skumdensitet: 28 kg/m³ |
| Ryggstöd | Tyg: Polyester, Skummaterial: Polyetylenskum, Skumdensitet: 28 kg/m³ |
| Färg | Beige, Svart |
| Storlek monterad | Bredd: 43 cm, Höjd: 100 cm, Djup: 49 cm |
| Sitthöjd | 78 |
| Sittdjup | 38 |
| Monteringsanvisning | Omonterat |
| Storlek omonterad | Bredd: 50,5 cm, Längd: 88 cm, Höjd: 18 cm |
| Miljö-och hälsointyg | FSC® Mix |
| Vikt | 6,3 kg |
| Max belastning | 110 kg |
| Producent | JYSK A/S Sødalsparken 18, DK-8220 Brabrand JYSK.com |
Fina stolar men de är inte beige!
besviken över att de inte är beige som beskrivningen visar
Namn: Ardenne
Нас все сподобалось
В новій квартирі були старі жахливі стільці барного формату, ми підібрали найоптимальніший варіант, зрозумілий та стильний. Не прогадали!
Namn: Владсилав
Moderne strak ontworpen barkruk
Deze barkruk ziet er niet alleen fantastisch uit, hij zit ook nog eens goed en de prijs is werkelijk fantastisch! Minimalistisch ontwerp en kan overal bij. We zijn erg tevreden met onze aankoop.
Namn: Carin
Wertiger Barstuhl, einfacher Aufbau
Lässt sich einfach aufbauen einfach den Nummerierungen folgen, das Sitzkissen ist was tricky aber mit etwas drücken lassen sich die Löcher auch passend in Position bringen Stuhl ist nach dem Zusammenbau Formstabil
Namn: Martin Kaminski
Wertiger Barstuhl, einfacher Aufbau
Lässt sich einfach aufbauen einfach den Nummerierungen folgen, das Sitzkissen ist was tricky aber mit etwas drücken lassen sich die Löcher auch passend in Position bringen Stuhl ist nach dem Zusammenbau Formstabil
Namn: Martin Kaminski
Comodo
Seduta molto comoda e ben imbottita. Qualche problemino nell'assemblaggio/montaggio ma esteticamente sono molto belli, lineari e, appunto, comodi.
Namn: Michela
Barhocker
Die Barhocker machen einen sehr hochwertigen Eindruck und sind überraschend bequem. Insgesamt bin ich absolut zufrieden – hier passt das Preis-Leistungs-Verhältnis wirklich perfekt.
Namn: Nina
Top Barhocker
Die Hocker waren schnell zusammengebaut, sind sehr gut verarbeitet und sehen sehr schick aus. Zeitloses Design
Namn: Hoffmann,Yvonne
great chair
easy to mount and great design
Namn: pier
Дуже задоволена сервісом
Стільці розкішні! Легко і швидко збираються. Без додаткових шуруповерів. Але найбільше мені сподобався сервіс онлайн підтримки клієнтів. Завдяки їм доставка була отримана вчасно.
Namn: Оксана
När du handlar online på JYSK, finns det flera olika leveransalternativ att välja mellan.
Du kan få din order skickad till din lokala JYSK-butik eller direkt hem till dörren med hemleverans.
Click & Collect – kostnadsfritt
Med Click & Collect kan du reservera varor online och hämta upp dem i din lokala JYSK-butik. När du reserverar varor online kommer JYSK att bekräfta att din order är redo för upphämtning inom 30 minuter. Click & Collect är kostnadsfritt och du behöver inte betala dina produkter förrän du hämtar upp dem i butiken.
Köp online - hämta i butik – fri frakt
På JYSK.se hittar du ett bredare sortiment av varor.
Om du vill köpa ”ENDAST ONLINE” varor, kan du lägga en order och betala den på JYSK.se för att sedan hämta upp din order utan extra kostnad i din lokala JYSK-butik.
När din beställning är klar för upphämtning kommer du att bli kontaktad av JYSK. Observera att vissa produkter inte är tillgängliga med detta leveransalternativ på grund av produktens vikt eller förpackningsproblem.
Hemleverans av postpaket – se priserna här
När du handlar online, kan du alltid välja att få din beställning levererad hem till dig, till arbetsplatsen eller till ett annat ställe som passar dig. Våra postpaket skickas via PostNord.
Hemleverans av stora varor – se priserna här
När du handlar större och tyngre varor såsom madrasser, soffor eller andra typer av möbler, kan hemleverans vara att föredra. JYSK samarbetar med välkända och säkra fraktfirmor runt om i världen för att se till så att din leverans kommer fram i tid. Som kund kan du välja att få din beställning levererad till din trottoar/tomt eller köpa till inbärning vilket innebär att din beställning bärs in i det första rummet efter huvudentrén. Du kan välja mellan leverans till trottoaren eller inburen hemleverans till ett rum som du själv väljer.
Endast i butik
Vi är stolta över vårt stora sortiment online. Men ibland kan en specifik vara endast köpas via Click & Collect eller direkt i butik. I vanligaste fall handlar det om ömtåliga varor, utgående varor eller varor som endast sålts under en kortare tid.
Fraktkostnader
Läs mer om våra fraktkostnader.

